Rezervace

Podmínky rezervace:
Rezervace lekcí jsou zdarma. Pro rezervaci je nutné mít na kartě kredit v minimální výši 40Kč. Kredit bude při rezervaci zablokován a po navštívení hodiny nebo zrušení rezervace se vrátí zpět na kartu. Potvrzení o zarezervované lekci Vám přijde na Váš email.

Zrušení rezervace:
Rezervaci je možné zrušit zdarma nejpozději 8 hodin před začátkem lekce nebo za poplatek 20 Kč do jedné hodiny před začátkem lekce. Potvrzení o zrušení rezervace Vám přijde na Váš email. Nevybraná rezervace je zpoplatněna částkou 40 Kč.

 

SLEDUJTE AKTUÁLNÍ ZMĚNY A ZÁSKOKY V ROZVRHU NA NAŠEM FACEBOOKU A STAŇTE SE ČLENY SKUPINY - FACTORY PRO SMÍCHOV STUDIOS

 

Rozvrh ke stažení (platnost od 1. září 2017)

  • Indoor cycling
  • Les Mills ®
  • Posilování a Cardio
  • Taneční lekce
  • Body & Mind
  • Funkční trénink
TRX - lekce vedená osobní­m trenérem, nutná rezervace / cena: 150,- Kč člen, 250,- Kč nečlen

18.09.2017 - 24.09.2017 / 25.09.2017 - 02.10.2017

Pondělí
18.09.
Úterý
19.09.
Středa
20.09.
Čtvrtek
21.09.
Pátek
22.09.
Sobota
23.09.
Neděle
24.09.
6:00
07:00 - 08:00
BODYVATTACK®
Pepa S. / sál 2
07:00 - 08:00
Indoor Cycling
Žaneta H. / sál 3
07:00 - 08:00
BODYBALANCE®
Sylvie S.M. / sál 3
07:00 - 08:00
BODYPUMP®
Pepa S. / sál 2
07:00 - 08:00
Indoor Cycling
Žaneta H. / sál 3
07:00 - 08:00
BODYBALANCE®
Michal Š. / sál 3
07:00 - 08:00
BODYPUMP®
Sylvie S.M. / sál 2
07:00 - 08:00
BODYBALANCE®
Lucka Ř. / sál 3
07:00 - 08:00
TRX/nutná rezervace
Lili R. / sál 2
8:00
08:00 - 09:00
TRX/nutná rezervace
Lili R. / sál 2
09:00 - 10:00
Joga
Yana F. / sál 3
09:00 - 10:00
Joga
Kateřina Š. / sál 3
09:00 - 10:00
Joga
Yana F. / sál 3
08:00 - 09:00
BODYATTACK®
Lenka Kahu / sál 2
09:00 - 10:00
Funkční trénink
Lucka Ř. / sál 2
09:00 - 10:30
Joga
Kristýna P. / sál 3
09:00 - 10:00
Indoor Cycling
Eva B. / sál 3
09:00 - 10:00
BODYVIVE®
Eva T. / sál 2
09:00 - 10:00
Indoor Cycling
Martina H. / sál 3
09:00 - 10:30
Joga
Yana F. / sál 3
09:30 - 10:30
BODYPUMP®
Karel M. / sál 2
10:00
10:00 - 11:00
Problem zones
Lucie M. / sál 2
11:30 - 12:30
BODYPUMP®
Pavla D. / sál 2
10:00 - 10:30
GRIT Strength®
Lucka Ř. / sál 2
10:30 - 11:30
Problem zones
Kateřina D. / sál 2
10:00 - 11:00
TRX/nutná rezervace
Lili R. / sál 2
11:30 - 12:30
Problem zones
Michal Š. / sál 2
10:30 - 11:30
BODYVIVE®
Kateřina D. / sál 2
10:00 - 11:00
BODYPUMP®
Katka B. / sál 2
11:30 - 12:30
Joga
Yana F. / sál 3
10:15 - 11:15
BODYBALANCE®
Kateřina D. / sál 3
10:15 - 11:15
BODYPUMP®
Zdeňka S. / sál 2
11:30 - 12:30
BODYATTACK®
Zdeňka S. / sál 2
10:30 - 11:30
Joga
Yana F. / sál 3
10:45 - 11:45
BODYATTACK®
Eva B. / sál 2
12:00
12:00 - 13:00
Joga
Kristýna P. / sál 3
12:00 - 13:00
BODYPUMP®
Lucie M. / sál 2
12:00 - 13:00
Power joga
Kateřina D. / sál 3
12:00 - 13:00
BODYBALANCE®
Hanka K. / sál 3
12:00 - 13:00
BODYBALANCE®
Katka B. / sál 3
12:30 - 13:30
BODYPUMP®
Lucka Ř. / sál 2
12:30 - 13:00
GRIT Strength®
Yana F. / sál 2
14:00
15:30 - 16:30
BODYBALANCE®
Katka B. / sál 3
15:45 - 16:45
Pilates
Katka B. / sál 3
16:00
16:45 - 17:45
Bodystyling
Katka B. / sál 2
17:00 - 18:00
Power Joga
Jana Č. / sál 3
17:00 - 18:00
Pilates
Katka Č / sál 3
17:00 - 18:00
Bodystyling
Katka B. / sál 2
16:45 - 17:45
BODYPUMP®
Lenka K. / sál 2
17:00 - 18:30
Indoor Cycling
Martina H. / sál 3
16:30 - 17:30
Bodystyling
Katka B. / sál 2
17:00 - 18:00
Indoor Cycling
instruktor / sál 3
17:30 - 18:00
CXWORX®
Michal Š. / sál 2
16:30 - 17:30
BODYPUMP®
Eva T. / sál 2
17:30 - 18:30
BODYVIVE®
Lucie M. / sál 2
17:45 - 18:45
BODYBALANCE®
Eva T. / sál 3
17:00 - 18:00
BODYPUMP®
Katka B. / sál 2
18:00
18:00 - 19:00
BODYPUMP®
Lucka Ř. / sál 2
18:15 - 19:15
Indoor Cycling
Honza F. / sál 3
19:00 - 20:00
Sexy dance
Michal Š. / sál 2
19:15 - 20:15
BODYBALANCE®
Sylvie S.M. / sál 3
18:00 - 19:00
BODYBALANCE®
Lenka K. / sál 3
18:30 - 19:30
BODYATTACK®
Lucka Ř. / sál 2
19:00 - 20:00
Indoor Cycling
Eva B. / sál 3
19:30 - 20:30
BODYPUMP®
Karel M. / sál 2
18:00 - 19:00
BODYVIVE®
Michal Š. / sál 2
18:30 - 19:30
DeepWORK®
Hana B. / sál 3
19:00 - 19:30
Express trainning
Michal Š. / sál 2
19:30 - 20:00
GRIT Strength®
Pepa S. / sál 2
19:30 - 21:00
Joga
Veronika Q.N. / sál 3
18:00 - 19:00
Sexy dance
Michal Š. / sál 2
18:15 - 19:15
Pilates
Jana K. / sál 3
19:00 - 20:00
BODYPUMP®
Karel M. / sál 2
19:15 - 20:15
BODYBALANCE®
Michal Š. / sál 3
18:30 - 19:00
CXWORX®
Michal Š. / sál 2
19:00 - 20:30
Zumba
Michal Š. / sál 2
18:15 - 19:15
BODYVIVE®
Lucie M. / sál 2
18:15 - 19:15
Indoor Cycling
Lenka Kahu / sál 3
20:00
20:00 - 20:30
GRIT Strength®
Pepa S. / sál 2
20:00 - 21:00
Joga
Yana F. / sál 3
22:00

Rozvrh ke stažení (platnost od 1. září 2017)