Rezervace

Podmínky rezervace:
Rezervace lekcí jsou zdarma. Pro rezervaci je nutné mít na kartě kredit v minimální výši 40Kč. Kredit bude při rezervaci zablokován a po navštívení hodiny nebo zrušení rezervace se vrátí zpět na kartu. Potvrzení o zarezervované lekci Vám přijde na Váš email.

Zrušení rezervace:
Rezervaci je možné zrušit zdarma nejpozději 8 hodin před začátkem lekce nebo za poplatek 20 Kč do jedné hodiny před začátkem lekce. Potvrzení o zrušení rezervace Vám přijde na Váš email. Nevybraná rezervace je zpoplatněna částkou 40 Kč.


Pro rezervaci skupinových lekcí na Multisport kartu je nutné na recepci fitness centra zaplatit zálohu ve výši 150,-Kč.

 

SLEDUJTE AKTUÁLNÍ ZMĚNY A ZÁSKOKY V ROZVRHU NA NAŠEM FACEBOOKU A STAŇTE SE ČLENY SKUPINY - FACTORY PRO SMÍCHOV STUDIOS

 

Rozvrh ke stažení (platnost od 24. září 2018)

  • Indoor cycling
  • Les Mills ®
  • Posilování a Cardio
  • Taneční lekce
  • Body & Mind
  • Funkční trénink

12.11.2018 - 18.11.2018 / 19.11.2018 - 26.11.2018

Pondělí
12.11.
Úterý
13.11.
Středa
14.11.
Čtvrtek
15.11.
Pátek
16.11.
Sobota
17.11.
Neděle
18.11.
6:00
07:00 - 08:00
BODYATTACK®
Pepa S. / Studio 2
07:00 - 08:00
Jóga
Markéta H. / Studio 1
07:00 - 07:30
GRIT CARDIO®
Mirka P. / Studio 2
07:00 - 08:00
BODYBALANCE®
Sylvie S.M. / Studio 1
07:30 - 08:00
CXWORX®
Mirka P. / Studio 2
07:00 - 08:00
Pilates
Míša Z. / Studio 1
07:00 - 08:00
BODYPUMP®
Pepa S. / Studio 2
07:00 - 08:00
BODYBALANCE®
Michal Š. / Studio 1
07:00 - 08:00
BODYPUMP®
Sylvie S.M. / Studio 2
07:00 - 08:00
BODYBALANCE®
Lucka / Studio 1
07:00 - 08:00
Funkční trénink
Pavla D. / Studio 2
8:00
08:00 - 08:30
LM BARRE® 30´
Pepa S. / Studio 2
08:00 - 08:45
BODYSTEP® 45´
Sylvie S.M. / Studio 2
09:00 - 10:00
Jóga
Markéta H. / Studio 1
09:30 - 10:30
Jóga
Simona H. / Studio 1
08:00 - 09:00
BODYATTACK®
Lenka Kahu / Studio 2
09:00 - 10:30
Jóga
Jana N. / Studio 1
09:00 - 10:00
LM TONE®
Eva T. / Studio 2
09:00 - 10:00
BODYCOMBAT®
Kateřina J. / Studio 1
09:00 - 10:30
Jóga
Kristýna C. / Studio 1
09:30 - 10:30
BODYPUMP®
Karel M. / Studio 2
10:00
10:00 - 10:45
LM TONE® 45´
Lucie M. / Studio 2
10:00 - 11:00
Pilates
Lucie R. / Studio 1
10:45 - 11:15
CXWORX®
Lucie M. / Studio 2
11:30 - 12:30
Jóga
Lucie R. / Studio 1
11:30 - 12:30
BODYPUMP®
Pavla D. / Studio 2
10:30 - 11:30
Problem zones
Kateřina D. / Studio 2
10:00 - 10:30
GRIT CARDIO®
Lucie M. / Studio 2
10:30 - 11:00
CXWORX®
Lucie M. / Studio 2
11:15 - 11:45
LM BARRE® 45´
Hanka K. / Studio 1
10:30 - 11:30
LM TONE®
Kateřina D. / Studio 2
10:00 - 11:00
BODYPUMP®
Katka B. / Studio 2
11:30 - 12:30
Jóga
Kateřina D. / Studio 1
10:15 - 11:15
BODYPUMP®
Zdeňka S. / Studio 2
10:15 - 11:15
BODYBALANCE®
Karolína L. / Studio 1
11:30 - 12:30
BODYATTACK®
Zdeňka S. / Studio 2
10:45 - 11:45
BODYATTACK®
Eva B. / Studio 2
11:45 - 12:45
BODYBALANCE®
Kristýna S. / Studio 1
12:00
12:00 - 13:00
BODYPUMP®
Lucie M. / Studio 2
12:00 - 13:00
Jóga
Kateřina D. / Studio 1
12:00 - 13:00
BODYBALANCE®
Hanka K. / Studio 1
12:00 - 13:00
BODYBALANCE®
Katka B. / Studio 1
12:30 - 13:30
BODYPUMP®
Lucka / Studio 2
12:30 - 13:00
GRIT®
Lucka / Studio 2
14:00
15:30 - 16:30
BODYBALANCE®
Katka B. / Studio 1
15:45 - 16:45
Pilates
Katka B. / Studio 1
16:00
16:45 - 17:45
Bodystyling
Katka B. / Studio 2
17:00 - 18:00
Jóga
Jana Č. / Studio 1
16:00 - 17:00
Funkční trénink
Pavla D. / Studio 2
16:30 - 17:00
LM BARRE® 30´
Lenka K. / Studio 1
17:00 - 18:00
Pilates
Katka Č / Studio 1
17:00 - 18:00
Bodystyling
Katka B. / Studio 2
16:45 - 17:45
BODYPUMP®
Lenka Kahu / Studio 2
17:00 - 18:00
BODYBALANCE®
Kristýna C. / Studio 1
16:30 - 17:30
Bodystyling
Katka B. / Studio 2
16:30 - 17:30
Jóga
Simona H. / Studio 1
17:30 - 18:00
CXWORX®
Michal Š. / Studio 2
17:30 - 18:15
LM BARRE® 45´
Kateřina J. / Studio 1
16:30 - 17:30
BODYPUMP®
Eva T. / Studio 2
17:45 - 18:45
BODYBALANCE®
Eva T. / Studio 1
17:45 - 18:30
BODYSTEP® 45´
Lucie M. / Studio 2
17:00 - 18:00
BODYPUMP®
Katka B. / Studio 2
18:00
18:00 - 19:00
BODYPUMP®
Lucka / Studio 2
18:00 - 19:00
BODYCOMBAT®
Nikola K. / Studio 1
19:00 - 20:00
Sexy dance
Michal Š. / Studio 2
19:15 - 20:15
BODYBALANCE®
Lucka / Studio 1
18:00 - 18:30
CXWORX®
Eva B. / Studio 2
18:00 - 19:00
BODYBALANCE®
Lenka K. / Studio 1
18:30 - 19:30
BODYATTACK®
Lucka / Studio 2
19:00 - 20:00
SHBAM®
Kristýna S. / Studio 1
19:30 - 20:30
BODYPUMP®
Karel M. / Studio 2
18:00 - 19:00
LM TONE®
Michal Š. / Studio 2
18:00 - 19:00
BODYCOMBAT®
Zdeňka S. / Studio 1
19:00 - 19:30
BODYSTEP® 30´
Michal Š. / Studio 2
19:30 - 20:00
GRIT STRENGHT®
Pepa S. / Studio 2
19:30 - 21:00
Jóga
Veronika Q.N. / Studio 1
18:00 - 19:00
Sexy dance
Michal Š. / Studio 2
18:15 - 19:15
Pilates
Jana K. / Studio 1
19:00 - 20:00
BODYPUMP®
Karel M. / Studio 2
19:15 - 20:15
BODYBALANCE®
Michal Š. / Studio 1
18:30 - 19:00
CXWORX®
Michal Š. / Studio 2
19:00 - 19:45
SHBAM® 45´
Michal Š. / Studio 2
19:45 - 20:30
Zumba 45´
Michal Š. / Studio 2
18:15 - 19:15
BODYBALANCE®
Jana K. / Studio 1
18:15 - 19:15
LM TONE®
Lucie M. / Studio 2
20:00
20:00 - 20:30
GRIT STRENGHT®
Pepa S. / Studio 2
20:00 - 21:00
Jóga
Lucie R. / Studio 1
20:00 - 20:30
BODYATTACK®
Pepa S. / Studio 2
22:00

Rozvrh ke stažení (platnost od 24. září 2018)