Rezervace

Podmínky rezervace:
Rezervace lekcí jsou zdarma. Pro rezervaci je nutné mít na kartě kredit v minimální výši 40Kč pro každou rezervaci. Kredit bude při rezervaci zablokován a po navštívení hodiny nebo zrušení rezervace se vrátí zpět na kartu. Potvrzení o zarezervované lekci Vám přijde na Váš email.

Zrušení rezervace:
Rezervaci je možné zrušit zdarma nejpozději 8 hodin před začátkem lekce nebo za poplatek 20 Kč do jedné hodiny před začátkem lekce. Potvrzení o zrušení rezervace Vám přijde na Váš email.

Nevybraná rezervace je zpoplatněna částkou 40 Kč.

 

SLEDUJTE AKTUÁLNÍ ZMĚNY A ZÁSKOKY V ROZVRHU NA NAŠEM FACEBOOKU A STAŇTE SE ČLENY SKUPINY - FACTORY PRO SMÍCHOV STUDIOS

Rozvrh ke stažení (platí od 1. února 2017)

  • Indoor cycling
  • Les Mills ®
  • Posilování a Cardio
  • Taneční lekce
  • Body & Mind

20.03.2017 - 26.03.2017 / 27.03.2017 - 03.04.2017

Pondělí
20.03.
Úterý
21.03.
Středa
22.03.
Čtvrtek
23.03.
Pátek
24.03.
Sobota
25.03.
Neděle
26.03.
6:00
07:00 - 08:00
BODYVIVE®
Eva B. / sál 2
07:00 - 08:00
Indoor Cycling
Žaneta H. / sál 3
07:00 - 08:00
BODYBALANCE®
Sylva M. / sál 3
07:00 - 08:00
BODYPUMP®
Pepa S. / sál 2
07:00 - 08:00
Indoor Cycling
Žaneta H. / sál 3
07:00 - 08:00
BODYBALANCE®
Michal Š. / sál 3
07:00 - 08:00
BODYBALANCE®
Lucka Ř. / sál 3
8:00
09:00 - 10:00
Joga
Yana F. / sál 3
09:30 - 10:30
Joga
Katka.Š / sál 3
09:00 - 10:00
Joga
Yana F. / sál 3
08:00 - 09:00
BODYATTACK®
Dominika K. / sál 2
09:00 - 10:30
Ashtanga joga
Míša B. / sál 3
09:00 - 10:00
Indoor Cycling
Eva B. / sál 3
09:00 - 10:00
BODYVIVE®
Eva T. / sál 2
09:00 - 10:00
Indoor Cycling
Martina H. / sál 3
09:00 - 10:30
Joga
Yana F. / sál 3
09:30 - 10:30
BODYPUMP®
Karel M. / sál 2
10:00
10:00 - 11:00
Problem zones
Lucka M. / sál 2
11:30 - 12:30
BODYPUMP®
Nikola K. / sál 2
10:00 - 10:30
GRIT PLYO®
Lucka Ř. / sál 2
10:30 - 11:30
Problem zones
Katka D. / sál 2
11:30 - 12:30
Problem zones
Michal Š. / sál 2
10:30 - 11:30
BODYVIVE®
Katka D. / sál 2
10:45 - 11:45
Indoor Cycling
Lucka Ř. / sál 3
10:00 - 11:00
BODYPUMP®
Katka B. / sál 2
11:30 - 12:30
Joga
Yana F. / sál 3
10:15 - 11:15
BODYPUMP®
Zdeňka S. / sál 2
10:15 - 11:15
BODYBALANCE®
Karolína L. / sál 3
11:30 - 12:30
BODYATTACK®
Zdeňka S. / sál 2
10:30 - 11:30
Joga
Yana F. / sál 3
10:45 - 11:15
CXWORX®
Eva B. / sál 2
12:00
12:30 - 13:30
Joga
Kristýna P. / sál 3
12:00 - 13:00
BODYPUMP®
Lucka M. / sál 2
12:00 - 13:00
Power joga
Katka D. / sál 3
12:00 - 13:00
BODYBALANCE®
Hanka K. / sál 3
12:00 - 13:00
BODYBALANCE®
Katka B. / sál 3
12:30 - 13:30
BODYPUMP®
Lucka Ř. / sál 2
12:30 - 13:00
GRIT PLYO®
Yana F. / sál 2
14:00
15:30 - 16:30
BODYBALANCE®
Katka B. / sál 3
15:45 - 16:45
Pilates
Katka B. / sál 3
16:00
16:45 - 17:45
Bodystyling
Katka B. / sál 2
17:00 - 18:00
Power Joga
Jana Č. / sál 3
17:00 - 18:00
Pilates
Katka Č. / sál 3
17:00 - 18:00
Bodystyling
Katka B. / sál 2
16:45 - 17:45
BODYPUMP®
Anička N. / sál 2
17:00 - 18:00
Indoor Cycling
Martina H. / sál 3
16:30 - 17:30
Bodystyling
Katka B. / sál 2
17:00 - 18:00
Indoor Cycling
Michal P. / sál 3
17:30 - 18:00
CXWORX®
Michal Š. / sál 2
16:30 - 17:30
BODYPUMP®
Eva T. / sál 2
17:30 - 18:30
BODYVIVE®
Lucka M. / sál 2
17:45 - 18:45
BODYBALANCE®
Eva T. / sál 3
17:00 - 18:00
BODYPUMP®
Katka B. / sál 2
18:00
18:00 - 19:00
BODYPUMP®
Anička N. / sál 2
18:15 - 19:15
Indoor Cycling
Honza F. / sál 3
19:00 - 20:00
Sexy dance
Michal Š. / sál 2
19:15 - 20:15
BODYBALANCE®
Jana K. / sál 3
18:00 - 18:30
CXWORX®
Anička N. / sál 2
18:00 - 19:00
BODYBALANCE®
Lenka K. / sál 3
18:30 - 19:30
BODYATTACK®
Pepa S. / sál 2
19:00 - 20:00
Indoor Cycling
Eva B. / sál 3
19:30 - 20:30
BODYPUMP®
Karel M. / sál 2
18:00 - 19:00
BODYVIVE®
Michal Š. / sál 2
18:00 - 19:00
Indoor Cycling
Martina H. / sál 3
19:00 - 19:30
Express trainning
Michal Š. / sál 2
19:30 - 20:00
GRIT PLYO®
Pepa S. / sál 2
19:30 - 21:00
Joga
Kristýna P. / sál 3
18:00 - 19:00
Sexy dance
Michal Š. / sál 2
18:15 - 19:15
Pilates
Jana K. / sál 3
19:00 - 20:00
BODYPUMP®
Karel M. / sál 2
19:15 - 20:15
BODYBALANCE®
Michal Š. / sál 3
18:30 - 19:00
CXWORX®
Michal Š. / sál 2
19:00 - 20:30
Zumba
Michal Š. / sál 2
18:15 - 19:15
Indoor Cycling
Anička N. / sál 3
18:15 - 19:15
BODYVIVE®
Lucka M. / sál 2
20:00
20:00 - 20:30
GRIT PLYO®
Pepa S. / sál 2
20:00 - 21:00
Joga
Yana F. / sál 3
22:00
Rozvrh ke stažení (platí od 1. února 2017)