Rezervace

Podmínky rezervace:
Rezervace lekcí jsou zdarma. Pro rezervaci je nutné mít na kartě kredit v minimální výši 40Kč. Kredit bude při rezervaci zablokován a po navštívení hodiny nebo zrušení rezervace se vrátí zpět na kartu. Potvrzení o zarezervované lekci Vám přijde na Váš email.

Zrušení rezervace:
Rezervaci je možné zrušit zdarma nejpozději 8 hodin před začátkem lekce nebo za poplatek 20 Kč do jedné hodiny před začátkem lekce. Potvrzení o zrušení rezervace Vám přijde na Váš email. Nevybraná rezervace je zpoplatněna částkou 40 Kč.


Pro rezervaci skupinových lekcí na Multisport kartu je nutné na recepci fitness centra zaplatit zálohu ve výši 150,-Kč.

 

SLEDUJTE AKTUÁLNÍ ZMĚNY A ZÁSKOKY V ROZVRHU NA NAŠEM FACEBOOKU A STAŇTE SE ČLENY SKUPINY - FACTORY PRO SMÍCHOV STUDIOS

 

Rozvrh skupinových lekcí platný od 9. září 2019

  • Indoor cycling
  • Les Mills ®
  • Posilování a Cardio
  • Taneční lekce
  • Body & Mind
  • Funkční trénink

09.12.2019 - 15.12.2019 / 16.12.2019 - 22.12.2019

Pondělí
09.12.
Úterý
10.12.
Středa
11.12.
Čtvrtek
12.12.
Pátek
13.12.
Sobota
14.12.
Neděle
15.12.
6:00
07:00 - 08:00
BODYATTACK®
Pepa S. / Studio 2
07:00 - 08:00
Jóga
Markéta H. / Studio 1
07:00 - 07:30
GRIT CARDIO®
Dominik S. / Studio 2
07:00 - 08:00
BODYBALANCE®
Kristýna C. / Studio 1
07:30 - 08:00
CXWORX®
Dominik S. / Studio 2
07:00 - 08:00
Jóga
Jana Č. / Studio 1
07:00 - 08:00
BODYPUMP®
Pepa S. / Studio 2
07:00 - 08:00
BODYBALANCE®
Lenka K. / Studio 1
07:00 - 08:00
BODYPUMP®
Dominika B. / Studio 2
07:00 - 08:00
BODYBALANCE®
Lucka / Studio 1
07:00 - 08:00
Funkční trénink
Pavla D. / Studio 2
8:00
09:00 - 10:00
Jóga
Markéta H. / Studio 1
09:30 - 10:30
Jóga
Simona H. / Studio 1
08:00 - 09:00
BODYATTACK®
Lenka Kahu / Studio 2
09:00 - 10:30
Jóga
Jana N. / Studio 1
09:00 - 10:00
LM TONE®
Eva T. / Studio 2
09:00 - 10:00
BODYCOMBAT®
Kateřina J. / Studio 1
09:15 - 10:45
Jóga
Kristýna C. / Studio 1
09:30 - 10:30
BODYPUMP®
Karel M. / Studio 2
10:00
10:00 - 10:45
LM TONE® 45´
Lucie M. / Studio 2
10:45 - 11:15
CXWORX®
Lucie M. / Studio 2
11:30 - 12:30
Jóga
Lucie R. / Studio 1
10:30 - 11:30
Problem zones
Eva D. / Studio 2
10:00 - 10:30
GRIT CARDIO®
Hana D. / Studio 2
10:30 - 11:00
CXWORX®
Hana D. / Studio 2
10:30 - 11:30
Bodystyling
Marie K. / Studio 2
10:00 - 11:00
BODYPUMP®
Katka B. / Studio 2
11:30 - 12:30
Jóga
Anna A. / Studio 1
10:15 - 11:15
BODYPUMP®
Zdeňka S. / Studio 2
10:15 - 11:15
BODYBALANCE®
Karolína L. / Studio 1
11:30 - 12:30
BODYATTACK®
Zdeňka S. / Studio 2
10:45 - 11:45
BODYATTACK®
Eva B. / Studio 2
11:45 - 12:45
BODYBALANCE®
Kristýna S. / Studio 1
12:00
12:15 - 13:15
BODYPUMP®
Sylvie S.M. / Studio 2
12:00 - 13:00
Jóga
Anna A. / Studio 1
12:00 - 13:00
BODYPUMP®
Lucie M. / Studio 2
12:00 - 13:00
BODYBALANCE®
Hanka K. / Studio 1
12:00 - 13:00
BODYBALANCE®
Katka B. / Studio 1
12:30 - 13:30
BODYPUMP®
Lucka / Studio 2
12:30 - 13:00
GRIT®
Lucka / Studio 2
14:00
15:30 - 16:30
BODYBALANCE®
Katka B. / Studio 1
15:45 - 16:45
Pilates
Katka B. / Studio 1
16:00
16:45 - 17:45
Bodystyling
Katka B. / Studio 2
17:00 - 18:00
Jóga
Jana Č. / Studio 1
16:00 - 17:00
Funkční trénink
Roman L. / Studio 2
17:00 - 18:00
Pilates
Katka Č / Studio 1
17:00 - 18:00
Bodystyling
Katka B. / Studio 2
16:45 - 17:45
BODYPUMP®
Lenka Kahu / Studio 2
17:00 - 18:00
BODYBALANCE®
Kristýna C. / Studio 1
16:30 - 17:30
Bodystyling
Katka B. / Studio 2
16:30 - 17:30
Jóga
Simona H. / Studio 1
17:30 - 18:15
BODYCOMBAT® 45´
Klára D. / Studio 1
17:30 - 18:00
CXWORX®
Michal Š. / Studio 2
16:30 - 17:30
BODYPUMP®
Eva T. / Studio 2
17:45 - 18:45
BODYBALANCE®
Eva T. / Studio 1
17:45 - 18:30
LES MILLS TONE® 45´
Lucie M. / Studio 2
17:00 - 18:00
BODYPUMP®
Katka B. / Studio 2
18:00
18:00 - 19:00
BODYPUMP®
Lucka / Studio 2
18:00 - 19:00
BODYCOMBAT®
Nikola K. / Studio 1
19:00 - 20:00
Sexy dance
Michal Š. / Studio 2
19:15 - 20:15
BODYBALANCE®
Lucka / Studio 1
18:00 - 18:30
CXWORX®
Eva B. / Studio 2
18:00 - 19:00
BODYBALANCE®
Lenka K. / Studio 1
18:30 - 19:30
BODYATTACK®
Lucka / Studio 2
19:00 - 20:00
SHBAM®
Kristýna S. / Studio 1
19:30 - 20:30
BODYPUMP®
Karel M. / Studio 2
18:00 - 18:45
LM TONE® 45´
Michal Š. / Studio 2
18:00 - 19:00
BODYCOMBAT®
Zdeňka S. / Studio 1
18:45 - 19:30
BODYJAM® 45´
Michal Š. / Studio 2
19:30 - 20:30
BODYPUMP®
Dominik S. / Studio 2
19:30 - 21:00
Jóga
Veronika Q.N. / Studio 1
18:00 - 19:00
Sexy dance
Michal Š. / Studio 2
18:15 - 19:15
Pilates
Jana K. / Studio 1
19:00 - 20:00
BODYPUMP®
Karel M. / Studio 2
19:15 - 20:15
BODYBALANCE®
Michal Š. / Studio 1
18:30 - 19:00
CXWORX®
Michal Š. / Studio 2
19:00 - 19:45
SHBAM® 45´
Michal Š. / Studio 2
19:45 - 20:30
Zumba 45´
Michal Š. / Studio 2
18:15 - 19:15
BODYBALANCE®
Jana K. / Studio 1
18:15 - 19:15
LM TONE®
Anna N. / Studio 2
20:00
20:00 - 20:30
GRIT STRENGTH®
Pepa S. / Studio 2
20:00 - 21:00
Jóga
Lucie R. / Studio 1
22:00

Rozvrh skupinových lekcí platný od 9. září 2019