Relaxace Smíchov

Provoz wellnessového centra 10:00 – 21:00 hodin

Místo pro Váš odpočinek a regeneraci

Factory Pro na Smíchově nabízí i atraktivní místo pro Váš odpočinek a regeneraci svalů po cvičení. V relaxační zóně naleznete velkou vířivku, Finskou saunu, Bio saunu a Bylinkovou saunu, ledovač k ochlazení těla, ochlazovací vědra, dvě odpočívárny, očistné sprchy a příjemný bar k posezení.

Provozní doba saun:

Malá sauna (90 stupňů) – 10:00-21:00

Velká finská sauna (90 stupňů) – 10:00-21:00

Bylinná sauna (60 stupňů) – 10:00-21:00

Vířivka a odpočívárna k dispozici po celou otevírací dobu: 10:00 – 21:00

1. Sauna:

Sauna má příznivý a léčebný vliv na lidský organismus. Saunování doporučují lékaři jako účinnou prevenci proti nachlazení, chřipce a dalším infekcím horních cest dýchacích. Z těla se pocením odvádí škodlivé látky a celkově prospívá psychice. Po saunování ve vysoké teplotě přichází ochlazení ledovou sprchou. Z tohoto důvodu se sauna se nedoporučuje lidem s vysokým krevním tlakem, pacientům s nemocným krevním oběhem a srdcem.

Finská sauna – teplota 90˚C s 5% vlhkostí. Určena pro zájemce o klasickou ostrou saunu k relaxaci a zvýšení imunity.
Bio sauna – vlhká sauna s teplotou 60˚C a vlhkostí 35%. Pohodovější a méně náročná sauna pro delší relaxaci a klienty, kteří nemají rádi vysokou teplotu finské sauny. (Momentálně mimo provoz)
Bylinná sauna – teplota 60˚C s vlhkostí 50%, určena pro relaxaci s inhalací propařovaných kusových bylin.

2. Vířivka:

Vířivka Vám pomůže při bolestech zad, krční páteře, nohou či chodidel. Správně namířené trysky pomocí masážního tlaku uvolní ztuhlé svaly a podpoří jejich prokrvení. Pravidelné dopřávání si vířivé koupele vede ke značnému zlepšení bolestivých a psychických stavů.

3. Solárium Smíchov:

Naše exkluzivní horizontální solárium na Smíchově Vám nabízí komfort v čase odpočinku. EXCELLENCE 900 Turbo Power má extra sílu pro intenzivní opálení, které dlouho vydrží, a to za příjemné teploty a v odvětrané místnosti.

Ceník:
1 minuta 15 Kč
Happy weekend: 1 minuta 10 Kč
Na recepci si vyzvedněte Vaši BONUS KARTU a za každé 10té opalování získáte 1 opalování zdarma