Skupinové lekce Smíchov – zrušené k 31.5.2024
REZERVOVAT LEKCI
 

 

 

Klasické skupinové lekce

3D PUMP / 3D PUMP Express – 3D PUMP je tréninkový program s nakládací činkou, který velmi rychle vyrýsuje a posílí celé vaše tělo. Lekce je zaměřena na budování svalů, zlepšení vytrvalosti a rozvoj všeobecného kondičního i pohybového základu. Během jedné hodiny procvičíte všechny hlavní svalové skupiny. Na činku používáte vámi zvolenou zátěž, a proto je lekce dobrá jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. 3D PUMP ve Factory Pro vás zaručeně dostane do formy a bude bavit.

TABATA – je typ vysoce intenzivního intervalového tréninku – z anglické zkratky HIIT. Jde o jedno z nejúčinnějších cvičení na hubnutí – spalování tuku. Tělo díky němu spaluje ještě dlouho poté, co už dávno necvičíte.

CORE TRÉNINK – trénink vedoucí ke správně aktivovaným hluboký svalům trupu, tedy „jádra“. Jde o nápravu, cvičení a pohybové aktivity zaměřující se na stabilizaci s důrazem na správné držení těla, nápravu dysbalancí, dysfunkcí a stabilizaci páteře. Pravidelným a sprvným cvičením docílíte posílení celého středu těla.

CARDIO BOX – aerobní trénink při hudbě s využitím prvků boxu zaměřené na zvýšení fyzické kondice, vytvrvalost a sílu. Lekce je dynamická vhodná pro muže i ženy.

BODY WORKOUT – dynamická lekce zaměřená na spalování tuků, rýsování a posílení středu těla. Aktivní posílení zejména břicha, hýždí a rukou. Lekce vhodná pro muže i ženy.

BODYSTYLING – vytrvalostně silové cvičení určené pro širokou veřejnost, v lekci se kombinují základní prvky aerobiku s posilováním vlastní vahou, s cílem spalovat tuky a zpevňovat celou postavu. Postupné učení jednoduché choreografie je motivováno dynamickou hudbou – i dřina může být zábavná.

FUNKČNÍ TRÉNINK – cvičení, se kterým lze docílit „funkční tělo“ s využitím prvků ve všech rovinách, s důrazem na zapojení hlubokého stabilizačního systému. Intenzivní trénink s využitím váhy vlastního těla i malých cvičebních pomůcek.

PILATES – pomalá forma cvičení v níž lze získat pružné a pevné tělo. Pečlivě provedené pohyby a série tahů představují, ve spojení s krásnou hudbou, harmonii mezi cvičením a relaxací. Lekce je vhodná i pro muže. Rozvíjí Vaši flexibilitu.

JOGA – pomalá, klidná forma pohybu ve výdržích v ásanách. Velmi důležité soustředit se na své tělo a dech, vnímat účinky jednotlivých pozic, uvolnit se a klidně a plynule dýchat. V našem klubu nejsou lekce rozděleny podle typu jógy, každý instruktor má svůj styl, který je potřeba si vyzkoušet a najít si ten, který vám vyhovuje.

DANCE (obdoba Dance aerobic) – aerobní cvičební lekce, v níž se kombinují prvky aerobiku a latiny, které jsou postupným učením sestavovány do konečné choreografie. Ideální kombinace sportu a tancování.

STREET DANCE – takzvaný pouliční tanec, který se vyvinul přímo v ulicích, školních dvorech a tanečních klubech. Má ale svá pravidla, výborně se u něho zapotíte, ale i uvolníte a pobavíte.

SHUFFLE DANCE – mix novodobých tanečních stylů. Dominantou jsou krokové variace jako Running man nebo T-Step. Při shuffle dance tančí celé tělo a mysl relaxuje. Tento dynamický tanec je dokonalým cardio tréninkem a skvělá nálada je po tomto cvičení zaručena.

CONTEMPORARY DANCE – moderní dynamický, expresivní tanec, kde můžete vyjádřit své pocity a myšlenky. Otevřete svou mysl a řekněte to tancem. U tohoto stylu uvolníte a zbavíte stresu.

Switch language