Aerobní lekce

Cvičíme, posilujeme i tančíme

Bodystyling je účinné cvičení, které Vám pomůže zformovat a zpevňovat celou Vaši postavu. Můžete se také zaměřit pouze na partie, se kterými nejste spokojená, jako jsou zadeček, břicho nebo stehna.

Problem zones – cvičení pro posilování problémových svalových partií s využitím váhy vlastního těla. Cvičení je doprovázeno rytmickou hudbou s důrazem na správnou techniku provedení.

Sexy dance (obdoba Dance aerobic), je aerobní cvičební lekce, v níž se kombinují prvky aerobiku a latiny, které jsou postupným učením sestavovány do konečné choreografie. Ideální kombinace sportu a tancování

Zumba  je taneční fitness program, kdy se za doprovodu dynamické, latinsko-americké hudby v jednotlivých skladbách využívají prvky z latinsko-amerických tanců, které se kombinují prvky aerobními. Atraktivní choreografie střídají rychlé a pomalé rytmy, tzn. - jedná se o aktivitu na principu intervalového tréninku.

Express training je 30 minutová lekce s důrazem na posilování svalových partií v dolní části těla. Při cvičení se využívají pomůcky jako stepy, podložky a jiné.