Les Mills

Unikátní systém cvičení, vyzkoušejte šest typů lekcí

Les Mills je celosvětově oblíbený koncept, kdy lekce jsou navrženy tak, aby efektivě spojily fitness i kardio, aby vypracovaly a vytvořily harmonii mezi tělem a myslí. Budete nadšeni ze skvělé hudby originálních cviků, pocítíte elán a nadšení.

BODYPUMP®: intenzivní šedesáti minutové cvičení s nakládací činkou, kde procvičujete všechny hlavní svalové skupiny pomocí nejefektivnějších cviků, jako jsou dřepy, vzpory, podpory nebo zdvihy. Základem je opakování s nižší zátěží, aby svaly byly déle namáhány, a tak mohlo dojít k tvarování vybraných partií. V kombinaci s dynamickou hudbou, pod vedením zkušených lektorů dosáhnete rychle kýženého výsledku. Trénink je vhodný pro muže a ženy.

BODYATTACK® je vysoce energetický trénink, kombinuje atletické prvky, jako je běh, skákání, silová cvičení například dřepy nebo výpady. Intenzivní cvičení pro muže a ženy je vyčerpávající, ale pocit úspěchu pak stojí za to.

GRIT STRENGTH® intenzivní, intervalový trénink světové úrovně. Základní prvek tohoto tréninku je intenzita, kterou si každý účastník volí sám a proto je GRIT vhodný pro všechny, kteří chtějí rychle a efektivně dosáhnout svých tréninkových cílů a vidět výsledky.

BODYBALANCE ® je kombinací jógy, tai chi a pilates cvičení, které zakládá na pružnosti a pevnosti těla. Pečlivě provedené pohyby a série tahů představují ve spojení s krásnou hudbou harmonii mezi cvičením a relaxací. Lekce je vhodná i pro muže.

CXWORX® je rychlý, efektivní třicetiminutový trénink zaměřený na posílení a vyrýsování břišních i hýžďových svalů. Kombinace toho nejlepšího z osobního tréninku s energií skupinového cvičení. Trénink využívají muži a ženy.

SH´BAM® jedná se o kombinaci různých tanečních stylů a intenzit, při kterém se skvěle spaluje tuk a zlepšuje kondice. Hezky se při něm zapotíte, zhubnete a pobavíte. Lekce je atraktivní zejména pro ženy.

BODYVIVE® je lekce kombinovaného tréninku, která se zaměřuje na kardio, sílu a střední část těla. na začátku si zahřejete celé tělo jednoduchými pohyby. První část lekce sestává ze základních kardio cviků a druhá část je zaměřená na funkční sílu, kterou budujete pomocí expandérů.