I když máme zavřeno, myslíme na vás a vaši formu

Factory Pro má sice kvůli aktuální koronavirové epidemii a vládním nařízením zavřeno, ale věřte, že na naše členy a všechny milovníky fitness myslíme prakticky každý den. V těchto nelehkých dnech přemýšlíme nad tím, jakým způsobem pro vás prostory posilovny vylepšit a jak využít čas, který nyní máme.

Rádi bychom zároveň připomněli, že od 13. března 2020 byla všechna členství Free Active Silver/Gold přerušena. V případě členství Free Standard/Kvartálního členství/Měsíčního členství bude platnost členství pochopitelně prodloužena o příslušnou dobu uzavření klubu.

Určitě sledujte naše sociální sítě, jak na facebookových stránkách, tak na Instagramu budeme postupně publikovat jak informace ze zákulisí, tak praktické tipy na cvičení doma. Zároveň nás neváhejte označovat v příspěvcích a ukažte nám, že zdravý životní styl si nenecháte jen tak vzít.

V této nelehké situaci na vás všechny myslíme a věříme, že se brzy opět potkáme na značkách ????. Všem přejeme pevné zdraví a držte se. #spolutozvladneme

Switch language