Pracovní nabídky

SAUNOVÝ ANIMÁTOR / RECEPČNÍ WELLNESS

Koho hledáme:

  • Komunikativní a extrovertní osobnost s aktivním přístupem k práci
  • Základní znalost o saunování
  • Zdravotnický kurz je velkou výhodou
  • Velmi dobrý zdravotní stav
  • Můžete pracovat třeba jen 2-3 dny v týdnu (směny po-ne od 14:00 do 21:00), práce i o víkendu

Pracovní náplň:

  • Péče o klienty, obsluha wellness baru
  • Zajištění saunových ceremoniálů
  • Práce až v 90° – ceremoniál trvá 10 minut (je to rituál, kde se zvyšuj vlhkost vzduchu pomocí polévání kamenů a vířením vzduchu ručníkem nebo jinými pomůckami. Zvyšuje se tím intenzita saunování. Saunový rituál je provázen různými vůněmi, hudbou nebo osvětlením)
  • Kontrola dodržování saunových pravidel
  • Zajištění čistoty celého centra, péče o sauny (výměna bylinek atd.)

Rádi Vám nabídneme:

  • Proškolení ohledně saunových ceremoniálů a o provozu wellness centra
  • Příjemné finanční ohodnocení
  • Využívání firemních benefitů
  • Mladý kolektiv sportovních nadšenců
  • Práce odpolední a víkendová – velmi vhodné pro studenty VŠ

V případě, že vás tato pozice zaujala, pošli nám zaslat svůj strukturovaný životopis s fotografií na email: eva.austova@factorypro.cz

Zasláním svého životopisu nám dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů za účelem hledání zaměstnání a zařazením do interní databáze. V případě, že bude otevřena pozice odpovídající Vašemu profesnímu profilu, dovolíme si Vás ohledně nové pozice kontaktovat.

RECEPČNÍ FITNESS CENTRA

Co vás čeká:

  • Zajímavá práce v atraktivním sportovním prostředí
  • Benefity v možnosti využívání fitness a wellness centra
  • Přátelský kolektiv

Jaké úkoly budou vaší každodenní záležitostí:

  • Uvítání a péče o klienty fitness centra
  • Nabídka a prodej zboží, služeb a členství
  • Osobní komunikace s klienty
  • Přijímání plateb (hotovost, platební karty, vouchery, poukázky)
  • Kontrola fitness centra (úklid vybavení, šaten)
  • Denní uzávěrka

Co musíte splňovat:

  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Kladný vztah ke sportu
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
  • Schopnost učit se novým věcem
  • Vysoká odolnost vůči stresu

V případě, že vás tato pozice zaujala, pošli nám zaslat svůj strukturovaný životopis s fotografií na email: eva.austova@factorypro.cz. Více informací při osobním setkání.

VEDOUCÍ RECEPCE FITNESS CENTRA NA HPP

Co požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání
  • Aktivní znalost AJ
  • Příjemné a reprezentativní vystupování
  • Spolehlivost, zodpovědnost, organizační schopnosti
  • Uživatelská znalost práce s PC
  • Vedení týmu recepčních, rozpis jejich služeb
  • Spolupráce s dodavateli
  • Odpovědnost za chod recepce
  • Finanční odpovědnost

Co nabízíme:

  • Práci na HPP
  • Příjemné pracovní prostředí s přátelským kolektivem
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Ranní/odpolední směny na recepci
  • Zaměstnanecký bonus – možnost využití služeb fitness mimo pracovní dobu zdarma.

OSOBNÍ TRENÉR

Jsi osobní trenér s vysokou motivací a se chopností motivovat druhé? Miluješ to co děláš a děláš to na 100%?
Pro naše pobočky na Praze 6 a na Praze 5 aktuálně hledáme ty nejlepší kandidáty na pozici: PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ TRENÉR.

Co k tomu potřebuješ:

  • Odpovídající trenérské vzdělání
  • Živnostenský list
  • Ochotu učit se novým věcem a podělit se o to co sám umíš
  • Schopnost umět úspěšně nabídout své dovednosti klientům
  • Týmového ducha

Co u nás dostaneš:

  • Zázemí exkluzívního fitness klubu s trenérskou zónou i pro své tréninky a pro exkluzívní výdělky
  • Možnost využití fitness a wellness
  • Svobodu pro tvorbu vlastní pracovní doby

Své CV pošli na:

Eva Austová – Hradčanská, eva.austova@factorypro.cz

Pavel Vidner – Smíchov, pavel.vidner@factorpaypro.cz