S Factory PRO získáte slevu 20% na Masážní přístroje MISURA

Ve Factory Pro si vážíme Vašeho zdraví, proto jsme navázali spolupráci s českou firmou MISURA a vyjednali jsme tak pro Vás slevu 20 % na jejich masážní přístroje. A proč zrovna tyhle masážní přístroje?  Protože jsou kvalitním masážním zařízením, které podporuje regeneraci, uvolňuje svaly a zlepšuje krevní oběh. A nejen to, také Vám ušetří Váš čas s rozcvičkou a urychlí regeneraci. Po masáži si pak můžete dopřát další trénink a nic Vás bolet nebude.

Masážní pistole mají několik nástavných hlavic, které jsou využitelné na jinou část těla. Náš trenér Pavel Vidner Vám na Youtube kanále MISURA představuje jednotlivé hlavice a návody, jak je používat a na jaké části těla přísluší. Pro nás je výhoda zejména v tom, že jsou i přes vysoké otáčky tiché a při masáži se nám neklepou ruce. MISURA nabízí různé modely masážních pistolí a například modely MB3 a MB4 fungují jako powerbanky, takže si během tréninku můžete nabít mobil.

Na stránkách e-shopu MISURA si tak můžete vybrat svého favorita a objednat si jej domů. V košíku stačí pak napsat kód FACTORY20 a sleva Vám bude odečtena z celkové ceny. Akce trvá do konce roku 2021, tak neváhejte…

Switch language