Masáže

PO-PÁ 11:00 – 19:00
Dan Sitenský
Dan Sitenský
2023-07-27
Skvělá zkušenost s panem masérem. Hezké prostředí a profesionální masáž. 30 min rychle uteklo
Kveta Waitova
Kveta Waitova
2023-07-03
Skvělé masáže od všech masérů. Mohu jedině doporučit. Ceny přiměřené kvalitě. Prostředí pěkné.
Filip Annenkov
Filip Annenkov
2023-06-29
Masáž pod rukou Květy byla velmi důkladná. Jde vidět, že to nedělá poprvé. Problémová místa na těle, na která je potřeba se zaměřit, nezůstanou opomíjená a je jim věnována důsledná péče. Doporučuji.
Veronika Wiesner
Veronika Wiesner
2023-06-19
Fitness s přátelským a profesionálním personálem. Prostorné šatny, stroje v dobrém stavu. Wellness také čisté, klid, příjemná hudba, prostorné sauny i vířivka.
Kája Čejková
Kája Čejková
2023-06-19
Byla jsem na relaxační masáži u masérky Kláry a nemůžu si ji vynachválit. Krásně mi uvolnila záda. Je velmi pozitivní a má příjemnou atmosféru při masáži. Určitě budu chodit pravidelně!
Lukáš Buchal
Lukáš Buchal
2023-06-19
Velké vybavené prostory, skvělý personál
přidat svoji recenzi Google
Aktuální rozvrh našich maséru můžete na najít na našem facebooku či instagramu.

Rezervace masáží lze učinit online – při platbě kartou/permanentkou předem nebo osobně na recepci. Účetní doklad Vám bude vystaven na požádání (v případě online platby uveďte do poznámky).

Storno online rezervace

pro správu svého účtu klikni zdeVěrnostní program 4+1 ZDARMAPodmínky Věrnostního programu Factory Pro 4+1 platné od 8.1.2023:

S Vaší první návštěvou se automaticky stáváte členem našeho věrnostního programu 4+1 ZDARMA .

V rámci rezervace je Vám vytvořen zákaznický účet v našem rezervačním systemu Reservanto. Přihlašovací údaje do Vašeho účtu, kde si můžete kontrolovat stav vašeho věrnsotního účtu, jsou Vám odeslány spolu s registrací.

Náš 4+1 věrnostní program Vám umožňuje čerpat po třech zaplacených masážích čtvrtou masáž zdarma, a to následujícím způsobem:

Za každou masáž, kterou u nás absolvujete, vám připíšeme 1/4 ceny zvolené masáže na věnostní účet ve formě kreditu. Kredity se následně sčítají a po třech návštěvách se nasčítají do výše, která odpovídá hodnotě jedné masáže ve stejné ceně.

Při rezervaci 5. masáže rezervační systém automaticky využije váš nashromážděný kredit k jejímu uhrazení a čtvrtá masáž je tak pro vás zdarma. Kredity můžete využít až 150 dnů od první rezervace. Po uplynutí této doby kredit propadá. Kredity získané v rámci tohoto věrnostního programu jsou přiřazeny konkrétnímu klientovi a nelze je převést na jinou osobu ani kombinovat s jinou slevou či akcí. 

Věrnostní program platí jak rezervaci online – při platbě kartou – tak pokud si zarezervujete masáž na recepci klubu. V případě jakýchkoli nejasností či dotazů jsou Vám k dispozici recepční na naší pobočce Smíchov.


Druhy masáží


Sportovní masáž

Sportovní masáž je ideální pro sportovce, kteří chtějí dosáhnout maximálního výkonu. Tato masáž se zaměřuje na aktivaci a povzbuzení sportovce, aby byl fyzicky i psychicky připraven na náročné sportovní aktivity. Během masáže masér používá dynamické, rychlé a rázné hmaty, zejména tepací hmaty s tonizačním účinkem. Tyto hmaty stimulují krevní oběh, uvolňují svalové napětí a podporují pružnost svalů, což pomáhá sportovci lépe reagovat na náročné sportovní podmínky.

📌
Akutní řešení obtíží

Krátkodobé benefity
✅ ✅
Dlouhodobé benefity
– svalové napětí
– ztuhlost a křeče
– zlepšení fyzické připravenosti a výkonu
– uvolnění svalového napětí
– zvýšení pružnosti svalů
– zlepšení krevního oběhu
– prevence sportovních zranění
– zlepšení celkové fyzické kondice
– zvyšování sportovních výkonů
Regenerační masáž

Regenerační masáž, také známá jako klasická masáž, je ideální pro sportovce, kteří se věnují intenzivním sportovním aktivitám. Po náročném tréninku nebo soutěži pomáhá regenerační masáž urychlit regeneraci měkkých tkání a zklidnit organismus. Masér používá jemnější a pomalejší hmaty, aby pomohl svalům zotavit se z námahy. Masáž také pomáhá odstranit laktáty ze svalů a celkově uvolňuje organismus.

📌
Akutní řešení obtíží

Krátkodobé benefity
✅ ✅
Dlouhodobé benefity
– svalová únava
– bolesti svalů
– ztuhlost
– urychlení regenerace měkkých tkání
– zmírnění svalové únavy
– zlepšení krevního oběhu
-uvolnění celého organismu
– prevence svalových zranění
– zlepšení celkové fyzické kondice
– pomáhá při obnově po operacích nebo úrazech
Relaxační masáž

Relaxační masáž je vhodná pro všechny, kteří chtějí uvolnit napětí z těla a duše. Tato masáž se zaměřuje na svaly, které jsou vlivem stresu nebo stereotypních pohybů, jako například sedavé práce u počítače. Masér používá jemné hmaty, aby pomohl svalům uvolnit napětí a zlepšit krevní oběh. Relaxační masáž také spouští kaskádu biochemických procesů, které snižují hladinu stresových hormonů a zvyšují produkci hormonů, které přispívají k redukci stresu, zlepšení nálady a účinné duševní regeneraci.

📌
Akutní řešení obtíží

Krátkodobé benefity
✅ ✅
Dlouhodobé benefity
– svalové napětí
– stres
– únava
– uvolnění napětí těla
– zlepšení krevního oběhu
– zlepšení nálady a duševní pohody
– prevence stresu a úzkosti
– napomáhá snižovat krevní tlak
– zlepšuje imunitu
Antistresová masáž

Antistresová masáž je ideální pro ty, kteří se chtějí zbavit fyzického i psychického napětí. Tato masáž pomáhá snižovat stres, nervozitu, úzkost, deprese a pocit tísně. Masér se zaměřuje na hlavu, krk a ramena, které jsou nejvíce vystaveny stresu a napětí. Tato masáž také odblokuje a povzbudí důležitá energetická centra na nohách a zádech, což má pozitivní vliv na celý organismus.

📌
Akutní řešení obtíží

Krátkodobé benefity
✅ ✅
Dlouhodobé benefity
– fyzické a psychické napětí
– nervozita
– úzkost
– uvolnění fyzického i psychického napětí
– zlepšení spánku
– koncentrace a duševní svěžest
– prevence stresových onemocnění
– zlepšení celkového zdraví a pohody
Aromaterapeutická masáž

Aromaterapeutická masáž je relaxační masáž, která spojuje účinky masáže s léčivými účinky čistě přírodních éterických olejů. Masér používá éterické oleje z aromatických rostlin, které mají jedinečné specifické vlastnosti, které působí na tělo i mysl. Tyto oleje pronikají pokožkou do těla během masáže a příznivě ovlivňují tělesnou i psychickou stránku člověka.

📌
Akutní řešení obtíží

Krátkodobé benefity
✅ ✅
Dlouhodobé benefity
– svalové napětí
– únava
– stres
– relaxace těla a mysli
– uvolnění svalů a napětí
– vyživuje pokožku
– prevence a léčba některých onemocnění
– zlepšení celkové pohody a psychického stavu
– napomáhá s problémy s imunitou a zažívánímSwitch language