Ostatní

Ostatní služby pro Vaše pohodlí

Tělesná diagnostika na přístroji InBody 230

Jedná se o jedno z nejlepších a nejpřesnějších měření složení lidského těla dostupných v našich podmínkách. Technologie měření na InBody je unikátní na rozdíl od jiných BIOimpedančních přístrojů. Používá přímé měření segmentů (DSM-BIA = světově patentovaná technologie). Má 8 dotykových elektrod. Díky své unikátní technologii nepoužívá empirické odhady, ale pracuje s faktickým měřením. Proto pro výsledek měření není důležitý věk, pohlaví ani sportovní aktivita klienta. Jako jediný přístroj má ve své interpretaci nejen výsledky měření, ale také „normální rozmezí“ naměřených veličin = hodnotu, kde by se měl daný jedinec vyskytovat.

Cena 150,-Kč.

Parkování

SMÍCHOV – Před klubem Factory Pro Smíchov můžete zaparkovat své auto na parkovišti v areálu FOC. Parkování je pro naše klienty cenově zvýhodněné.
Parkování v areálu FOC Smíchov (40 Kč / první 2 hod. ,každá další započatá hodina 40Kč).

HRADČANSKÁ – v přilehlých ulicích, parkovné 20 Kč/hodina v parkovacích automatech.

Bar a výživa

Rádi Vám připravíme na baru koktejl před či po cvičení, nebo nabídneme doplňky výživy vhodné pro začátečníky i pokročilé sportovce a posedět můžete také u kávy v kavárně v posilovně.

Půjčovna

Nechcete nosit nebo zapomenete ručník? Rádi Vám půjčíme na recepci.

Ručník  20Kč

Osuška 30Kč

Druhé prostěradlo 30Kč (jedno prostěradlo k Relaxaci zdarma)

Půjčení zámku 30Kč

Wifi Free

Můžete se u nás bez problému připojit k internetu, ať už potřebujete vyřídit pracovní mail, nebo si jen tak brouzdat po internetu. Heslo k vyzvednutí na recepci klubu.

Vysoušeče vlasů

V našich šatnách jsou k dispozici fény a žehličky na vlasy.

Switch language