Rezervace

Podmínky rezervace:
Rezervace lekcí jsou zdarma. Pro rezervaci je nutné mít na kartě kredit v minimální výši 40Kč. Kredit bude při rezervaci zablokován a po navštívení hodiny nebo zrušení rezervace se vrátí zpět na kartu. Potvrzení o zarezervované lekci Vám přijde na Váš email.

Zrušení rezervace:
Rezervaci je možné zrušit zdarma nejpozději 8 hodin před začátkem lekce nebo za poplatek 20 Kč do jedné hodiny před začátkem lekce. Potvrzení o zrušení rezervace Vám přijde na Váš email. Nevybraná rezervace je zpoplatněna částkou 40 Kč.


Pro rezervaci skupinových lekcí na Multisport kartu je nutné na recepci fitness centra zaplatit zálohu ve výši 150,-Kč.

 

SLEDUJTE AKTUÁLNÍ ZMĚNY A ZÁSKOKY V ROZVRHU NA NAŠEM FACEBOOKU A STAŇTE SE ČLENY SKUPINY - FACTORY PRO SMÍCHOV STUDIOS

 

Rozvrh ke stažení (platnost od 1. února 2018)

  • Indoor cycling
  • Les Mills ®
  • Posilování a Cardio
  • Taneční lekce
  • Body & Mind
  • Funkční trénink
TRX - lekce vedená osobní­m trenérem, nutná rezervace / cena: 150,- Kč člen, 250,- Kč nečlen

23.04.2018 - 29.04.2018 / 30.04.2018 - 07.05.2018

Pondělí
23.04.
Úterý
24.04.
Středa
25.04.
Čtvrtek
26.04.
Pátek
27.04.
Sobota
28.04.
Neděle
29.04.
6:00
07:00 - 08:00
BODYVATTACK®
Pepa S. / sál 2
07:00 - 08:00
Indoor Cycling
Žaneta H. / sál 3
07:00 - 08:00
BODYBALANCE®
Sylvie S.M. / sál 3
07:00 - 08:00
BODYPUMP®
Pepa S. / sál 2
07:00 - 08:00
Indoor Cycling
Žaneta H. / sál 3
07:00 - 08:00
BODYBALANCE®
Michal Š. / sál 3
07:00 - 08:00
BODYPUMP®
Sylvie S.M. / sál 2
07:00 - 08:00
BODYBALANCE®
Lucka Ř. / sál 3
07:00 - 08:00
TRX/nutná rezervace
Václav P. / sál 2
8:00
08:00 - 09:00
TRX/nutná rezervace
Václav P. / sál 2
09:00 - 10:00
Joga
Yana F. / sál 3
09:00 - 10:00
Joga
Kateřina Š. / sál 3
09:00 - 10:00
Joga
Yana F. / sál 3
08:00 - 09:00
BODYATTACK®
Lenka Kahu / sál 2
09:00 - 10:00
Funkční trénink
Lucka Ř. / sál 2
09:00 - 10:30
Joga
Kristýna P. / sál 3
09:00 - 10:00
Indoor Cycling
Eva B. / sál 3
09:00 - 10:00
LES MILLS TONE®
Eva T. / sál 2
09:00 - 10:00
Indoor Cycling
Martina H. / sál 3
09:00 - 10:30
Joga
Yana F. / sál 3
09:30 - 10:30
BODYPUMP®
Karel M. / sál 2
10:00
10:00 - 11:00
Afrolatino mix
Leon B. / sál 3
10:00 - 11:00
Problem zones
Lucie M. / sál 2
11:30 - 12:30
BODYPUMP®
Pavla D. / sál 2
10:00 - 10:30
GRIT PLYO®
Lucka Ř. / sál 2
10:30 - 11:30
Problem zones
Kateřina D. / sál 2
10:00 - 11:00
Afrolatino mix
Leon B. / sál 3
10:00 - 11:00
TRX/nutná rezervace
Pavla D. / sál 2
11:30 - 12:30
Problem zones
Yana F. / sál 2
10:30 - 11:30
LES MILLS TONE®
Kateřina D. / sál 2
10:00 - 11:00
BODYPUMP®
Katka B. / sál 2
11:30 - 12:30
Joga
Yana F. / sál 3
10:15 - 11:15
BODYPUMP®
Zdeňka S. / sál 2
10:15 - 11:15
BODYBALANCE®
Karolína L. / sál 3
11:30 - 12:30
BODYATTACK®
Zdeňka S. / sál 2
10:30 - 11:30
Joga
Yana F. / sál 3
10:45 - 11:45
BODYATTACK®
Eva B. / sál 2
12:00
12:00 - 13:00
Joga
Kristýna P. / sál 3
12:00 - 13:00
BODYPUMP®
Lucie M. / sál 2
12:00 - 13:00
Power joga
Kateřina D. / sál 3
12:00 - 13:00
BODYBALANCE®
Hanka K. / sál 3
12:00 - 13:00
BODYBALANCE®
Katka B. / sál 3
12:30 - 13:30
BODYPUMP®
Lucka Ř. / sál 2
12:30 - 13:00
GRIT PLYO®
Yana F. / sál 2
14:00
15:30 - 16:30
BODYBALANCE®
Katka B. / sál 3
15:45 - 16:45
Pilates
Katka B. / sál 3
16:00
16:45 - 17:45
Bodystyling
Katka B. / sál 2
17:00 - 18:00
Power Joga
Jana Č. / sál 3
16:00 - 17:00
Funkční trénink
Fanda V. / sál 2
17:00 - 18:00
Pilates
Katka Č / sál 3
17:00 - 18:00
Bodystyling
Katka B. / sál 2
16:45 - 17:45
BODYPUMP®
Lenka K. / sál 2
17:00 - 18:30
Indoor Cycling
Martina H. / sál 3
16:30 - 17:30
Bodystyling
Katka B. / sál 2
17:00 - 18:00
Indoor Cycling
instruktor / sál 3
17:30 - 18:00
CXWORX®
Michal Š. / sál 2
16:30 - 17:30
BODYPUMP®
Eva T. / sál 2
17:30 - 18:30
LES MILLS TONE®
Lucie M. / sál 2
17:45 - 18:45
BODYBALANCE®
Eva T. / sál 3
17:00 - 18:00
BODYPUMP®
Katka B. / sál 2
18:00
18:00 - 19:00
BODYPUMP®
Lucka Ř. / sál 2
18:15 - 19:15
Indoor Cycling
Honza F. / sál 3
19:00 - 20:00
Sexy dance
Michal Š. / sál 2
19:15 - 20:15
BODYBALANCE®
Lucka Ř. / sál 3
18:00 - 18:30
CXWORX®
Eva B. / sál 2
18:00 - 19:00
BODYBALANCE®
Lenka K. / sál 3
18:30 - 19:30
BODYATTACK®
Lucka Ř. / sál 2
19:00 - 20:00
Indoor Cycling
Eva B. / sál 3
19:30 - 20:30
BODYPUMP®
Karel M. / sál 2
18:00 - 19:00
LES MILLS TONE®
Michal Š. / sál 2
18:30 - 19:30
DeepWORK®
Hana B. / sál 3
19:00 - 19:30
Express Dance
Michal Š. / sál 2
19:30 - 20:00
GRIT PLYO®
Pepa S. / sál 2
19:30 - 21:00
Joga
Veronika Q.N. / sál 3
18:00 - 19:00
Sexy dance
Michal Š. / sál 2
18:15 - 19:15
Pilates
Jana K. / sál 3
19:00 - 20:00
BODYPUMP®
Karel M. / sál 2
19:15 - 20:15
BODYBALANCE®
Michal Š. / sál 3
18:30 - 19:00
CXWORX®
Michal Š. / sál 2
19:00 - 20:30
Zumba
Michal Š. / sál 2
18:15 - 19:15
LES MILLS TONE®
Lucie M. / sál 2
18:15 - 19:15
Indoor Cycling
Lenka Kahu / sál 3
20:00
20:00 - 20:30
GRIT PLYO®
Pepa S. / sál 2
20:00 - 21:00
Joga
Yana F. / sál 3
22:00

Rozvrh ke stažení (platnost od 1. února 2018)