Skupinové lekce Smíchov

SKUPINOVÉ LEKCE – studiovky ve Factory Pro Smíchov

V našem klubu najdete jak klasické skupinové lekce, tak celosvětové programy LES MILLS!
ROZVRH SKUPINOVÝCH LEKCÍ

 

Les Mills

Les Mills je celosvětově uznávaný a populární koncept, který ve svých programech zahrnuje všechny fitness disciplíny vhodné pro ženy i muže každé kondice a všech věkových kategorií. Lekce jsou navrženy tak, aby efektivně spojily sílu i kardio, aby vypracovaly a vytvořily harmonii mezi tělem a myslí. Budete nadšeni ze skvělé hudby i originálních cviků.
V současnosti v našem rozvrhu najdete 6 programů tohoto populárního skupinového cvičení a můžete si užít pod vedením instruktorů s licencí Les Mills.

BODYPUMP® – intenzivní 60 minutové cvičení s nakládací činkou, kde procvičujete všechny hlavní svalové skupiny pomocí nejefektivnějších cviků, jako jsou dřepy, vzpory, podpory nebo zdvihy. Základem je opakování s nižší zátěží, aby svaly byly déle namáhány, a tak mohlo dojít k tvarování vybraných partií. V kombinaci s dynamickou hudbou, pod vedením zkušených lektorů dosáhnete rychle kýženého výsledku. Trénink je vhodný pro muže a ženy.

BODYATTACK® – vysoce energetický trénink, kombinuje atletické prvky, jako je běh, skákání, silová cvičení například dřepy nebo výpady. Intenzivní cvičení pro muže a ženy je vyčerpávající, ale pocit úspěchu pak stojí za to.

BODYBALANCE ® – pomalá forma cvičení, kde je choreografie poskládaná z prvků jógy, tai chi a pilates a v níž lze s cílem získat pružné a pevné tělo. Pečlivě provedené pohyby a série tahů představují ve spojení s krásnou hudbou harmonii mezi cvičením a relaxací. Lekce je vhodná i pro muže.

GRIT® (cardio/strength) – 30 minutový intenzivní, intervalový trénink světové úrovně, který je poskládaný z atletických cviků aerobních i silových. Základní prvek tohoto tréninku je intenzita, kterou si každý účastník volí sám, a proto je GRIT® vhodný pro všechny, kteří chtějí rychle a efektivně dosáhnout svých tréninkových cílů a vidět výsledky.

CXWORX® – rychlý, efektivní 30 minutový trénink zaměřený na posílení a vyrýsování břišních i hýžďových svalů s využitím posilovací gumy či lehké zátěže. Kombinace toho nejlepšího z osobního tréninku s energií skupinového cvičení. Trénink využívají muži a ženy.

SH´BAM® –  velmi zábavná lekce, v níž se kombinují různé taneční styly, při kterých se skvěle spaluje tuk, a zlepšujete kondici. Hezky se při tom zapotíte, zhubnete a pobavíte. Lekce je atraktivní zejména pro ženy, ale vítání jsou i muži.

 

Klasické skupinové lekce

BODYSTYLING – vytrvalostně silové cvičení určené pro širokou veřejnost, v lekci se kombinují základní prvky aerobiku s posilováním vlastní vahou, s cílem spalovat tuky a zpevňovat celou postavu. Postupné učení jednoduché choreografie je motivováno dynamickou hudbou – i dřina může být zábavná.

PROBLEM ZONES – cvičení pro posilování problémových svalových partií s využitím váhy vlastního těla. Cvičení je doprovázeno rytmickou hudbou s důrazem na správnou techniku provedení.

SEXY DANCE (obdoba Dance aerobic) – aerobní cvičební lekce, v níž se kombinují prvky aerobiku a latiny, které jsou postupným učením sestavovány do konečné choreografie. Ideální kombinace sportu a tancování.

ZUMBA – taneční fitness program, kdy se za doprovodu dynamické, latinsko-americké hudby v jednotlivých skladbách využívají prvky z latinsko-amerických tanců, které se kombinují prvky aerobními. Atraktivní choreografie střídají rychlé a pomalé rytmy, tzn. – jedná se o aktivitu na principu intervalového tréninku.

FUNKČNÍ TRÉNINK – cvičení, se kterým lze docílit „funkční tělo“ s využitím prvků ve všech rovinách, s důrazem na zapojení hlubokého stabilizačního systému. Intenzivní trénink s využitím váhy vlastního těla i malých cvičebních pomůcek.

PILATES – pomalá forma cvičení, která je zaměřená na posílení svalů celého těla, zejména hlubokých břišních a zádových svalů a svalů pánevního dna. Velký důraz je kladen na techniku provedení jednotlivých cviků a správného dýchání.

JOGA – pomalá, klidná forma pohybu ve výdržích v ásanách. Velmi důležité soustředit se na své tělo a dech, vnímat účinky jednotlivých pozic, uvolnit se a klidně a plynule dýchat. V našem klubu nejsou lekce rozděleny podle typu jógy, každý instruktor má svůj styl, který je potřeba si vyzkoušet a najít si ten, který vám vyhovuje.