Skupinové lekce Smíchov

SKUPINOVÉ LEKCE – studiovky ve Factory Pro Smíchov

V našem klubu najdete jak klasické skupinové lekce, tak celosvětové programy LES MILLS!
ROZVRH SKUPINOVÝCH LEKCÍ

Les Mills

Les Mills je celosvětově uznávaný a populární koncept, který ve svých programech zahrnuje všechny fitness disciplíny vhodné pro ženy i muže každé kondice a všech věkových kategorií. Lekce jsou navrženy tak, aby efektivně spojily sílu i kardio, aby vypracovaly a vytvořily harmonii mezi tělem a myslí. Budete nadšeni ze skvělé hudby i originálních cviků.
V současnosti v našem rozvrhu najdete 2 programy tohoto populárního skupinového cvičení a můžete si užít pod vedením instruktorů s licencí Les Mills.

BODYPUMP® – intenzivní 60 minutové cvičení s nakládací činkou, kde procvičujete všechny hlavní svalové skupiny pomocí nejefektivnějších cviků, jako jsou dřepy, vzpory, podpory nebo zdvihy. Základem je opakování s nižší zátěží, aby svaly byly déle namáhány, a tak mohlo dojít k tvarování vybraných partií. V kombinaci s dynamickou hudbou, pod vedením zkušených lektorů dosáhnete rychle kýženého výsledku. Trénink je vhodný pro muže a ženy.

BODYBALANCE ® – pomalá forma cvičení, kde je choreografie poskládaná z prvků jógy, tai chi a pilates a v níž lze s cílem získat pružné a pevné tělo. Pečlivě provedené pohyby a série tahů představují ve spojení s krásnou hudbou harmonii mezi cvičením a relaxací. Lekce je vhodná i pro muže.

Klasické skupinové lekce

BODYSTYLING – vytrvalostně silové cvičení určené pro širokou veřejnost, v lekci se kombinují základní prvky aerobiku s posilováním vlastní vahou, s cílem spalovat tuky a zpevňovat celou postavu. Postupné učení jednoduché choreografie je motivováno dynamickou hudbou – i dřina může být zábavná.

DANCE (obdoba Dance aerobic) – aerobní cvičební lekce, v níž se kombinují prvky aerobiku a latiny, které jsou postupným učením sestavovány do konečné choreografie. Ideální kombinace sportu a tancování.

FUNKČNÍ TRÉNINK – cvičení, se kterým lze docílit „funkční tělo“ s využitím prvků ve všech rovinách, s důrazem na zapojení hlubokého stabilizačního systému. Intenzivní trénink s využitím váhy vlastního těla i malých cvičebních pomůcek.

JOGA – pomalá, klidná forma pohybu ve výdržích v ásanách. Velmi důležité soustředit se na své tělo a dech, vnímat účinky jednotlivých pozic, uvolnit se a klidně a plynule dýchat. V našem klubu nejsou lekce rozděleny podle typu jógy, každý instruktor má svůj styl, který je potřeba si vyzkoušet a najít si ten, který vám vyhovuje.